BlogOyunTeknoloji

Steam’den oyunculara müjde! 400 TL’lik oyun ücretsiz oldu

Steam, bir kez daha ücretsiz oyun etkinliği başlattı. Şimdiyse platformda sevilen strateji oyunu bedava dağıtılıyor.

Epic Games Store bir yana Steam de bazen ücretsiz oyun etkinliğiyle karşımıza çıkabiliyor. Son olarak platform, 2020 yılında piyasaya sürülen sevilen strateji oyununu bedava hale getirdi. Peki nasıl alınır? İşte tüm bilmeniz gerekenler

Oyun geliştiricileri, kendi yapımlarını tanıtma amacıyla bazen Ücretsiz dağıtma kampanyası düzenleyebiliyor. Bu sayede oyuncular, oyunu bedelsiz şekilde kütüphaneye ekleyebiliyorlar. Bu durumda geliştirici ise oyununun oyuncu sayısını yükseltmiş oluyor.

Runner Duck tarafından geliştirilen Space Crew: Legendary Edition adlı strateji oyunun fiyatı, Steam‘de 0 dolara düştü. Yani ücretsiz hale getirildi. Söz konusu yapımı 14 Mart saat 20.00’ye kadar herhangi bir bedel ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sonsuza kadar sizin olacağını belirtelim.

Space Crew: Legendary Edition‘da oyuncular, Birleşik Savunma Gücü’nün bir kaptanı olarak kendi yıldız gemilerinin komutanı oluyor. Ana amaç ise gizemli uzaylı tehdidi Phasmids’e karşı Dünya’yı korumak.

Space Crew: Legendary Edition oyununa ücretsiz şekilde sahip olabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  • Adım 1: Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın.
  • Adım 2: Biraz aşağıya kaydırdıktan sonra “Space Crew: Legendary Edition Alın” başlıklı kısımdan “Hesaba Ekle” butonuna tıklayın.
  • Adım 3: İndirdikten sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir